MocLekow.pl - tania apteka internetowa, oferujemy suplementy diety, materiały medyczne, tanie leki na każde schorzenie. Porównaj nasze ceny z oferowanymi przez inne Apteki Internetowe.

SuperOptic 60 kaps.

superoptic_60kaps_pelna_ochrona_oczu_cena_23_9_zl
cena:23.90 PLN

ilość sztuk
Opis

Superoptic to suplement diety dedykowany osobom, które mają lub są w grupie ryzyka pogorszenia wzroku. Są to z pewnością osoby po 40 roku życia, ludzie pracujący przy komputerze, narażone na intensywne światło lub jazdę po zmroku. Powinny go stosować również osoby, które palą papierosy lub przebywają z takimi osobami w pomieszczeniu. Jest on dobry również dla tych, którzy lubią czytać i oglądać telewizję. W tych przypadkach oczy są zagrożone. Dzięki niemu ostrość widzenia jest dużo lepsza. Suplement regeneruje oczy w przypadku zmęczenia. Należy zażywać jedną tabletkę dziennie. Ważne, by jej nie rozgryzać, tylko połknąć w całości, po czym napić się wody. Dawki nie można przekroczyć. Najlepiej stosować preparat, podczas spożywania posiłku. Suplementu nie mogą stosować dzieci poniżej 12 lat, bo nie jest pewne jak po nich zareagują. Nie jest przeznaczony również dla kobiet karmiących piersią i kobiet ciężarnych. Preparat nie jest zamiennikiem diety. Należy stałe dbać o zdrowy styl życia i odżywiania.

MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty

SuperOptic to specjalnie opracowany preparat, który korzystnie wpływa na jakość widzenia, łagodzi objawy zmęczenia oczu i chroni je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

SuperOptic to bogactwo luteiny, kwasów Omega-3 oraz niezbędnych witamin i minerałów, które zapewniają kompleksową ochronę oczu.

Szczególnie zalecany jest osobom:

 • powyżej 40 roku życia ze względu na pogorszenie wzroku związane z wiekiem, a także młodsze, których narząd wzroku jest szczególnie narażony na uszkadzające działanie czynników środowiskowych/zewnętrznych tzn.
 • pracującym przy komputerze
 • palącym papierosy
 • przebywającym w zadymionych pomieszczeniach
 • narażonym na intensywne światło słoneczne
 • spędzającym wiele godzin na czytaniu lub oglądaniu TV
 • prowadzącym pojazdy po zmroku
 • Dawkowanie i sposób użycia:

  1 kapsułka dziennie. Kapsułkę należy popić niewielką ilością płynu. Zaleca się przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku. Nie rozgryzać, nie ssać. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.  Powiązane artykuły:

  Przeciwko zmianom

  Dzisiejszy świat na pewno nie sprzyja utrzymaniu pełnego zdrowia. Zanieczyszczenia pochodzące z powietrza, wody, z żywności oraz wiele innych czynników wpływa na osłabienie organizmu, na gorsze jego funkcjonowanie i jednocześnie też na powstawanie wielu różnych chorób. Między innymi mamy do czynienia z narażeniem na różne szkodliwe czynniki naszych oczu. Klimatyzacja, suche powietrze, wiele godzin spędzanych przed ekranem komputera jak również inne czynniki mają znaczący wpływ na to, jak widzimy i jak długo nasze oczy nam służą bez większego problemu. Notuje się jednak coraz większą liczbę osób, które borykają się z kłopotami ze wzrokiem. Bez wątpienia te kłopoty można w wielu przypadkach w pewnym zakresie zniwelować, ale oczywiście wymagałoby to radykalnej zmiany w trybie życia. Na taki krok większość z nas po prostu się nie zdecyduje. Można jednakże w pewien sposób wspomóc nasze oczy, a współczesna medycyna zna na to kilka sposobów. Wspomóc jednakże nie oznacza wcale, że możemy do woli narażać nasze oczy na niekorzystne czynniki. W profilaktyce zdrowia oka na pewno bardzo ważnym aspektem są okresowe badania, które każdy z nas powinien wykonać. Mowa nie tylko o tych osobach, które odczuwają jakiekolwiek problemy ze wzrokiem, ale o wszystkich.

  Oprócz badań

  Oprócz badań można oczywiście przyjmować jakieś suplementy diety, które mają pozytywny wpływ na utrzymanie dobrego stanu wzroku. Między innymi można w tym miejscu wskazać na taki suplement diety jak Superoptic. Przede wszystkim preparat ten działa ochronnie na nasze oczy, aczkolwiek to nie wszystko, jeśli chodzi o jego dobroczynne działanie. Możemy, bowiem mówić także o łagodzeniu objawów zmęczenia oczu, o wspomaganiu procesu widzenia, jak również o poprawie widzenia w ciemności. Z reguły można powiedzieć, że przyjmowanie tego preparatu może odbywać się w każdym wieku, aczkolwiek istnieją pewne grupy ludzi, dla których jest on polecany w sposób szczególny. Mowa tutaj przede wszystkim o tych, którzy ukończyli czterdziesty rok życia i ich wzrok uległ pogorszeniu. Jeśli chodzi o osoby młodsze, to Superoptic jest zalecany dla osób, które w sposób szczególny są narażone na działanie różnych szkodliwych czynników wpływających na stopień widzenia i jakość wzroku. Mowa jest w tym miejscu o takich osobach, które wiele godzin każdego dnia spędzają przed ekranem komputera, które palą papierosy lub przebywają dużo w zadymionych pomieszczeniach, które każdego dnia są narażone na intensywne działanie światła słonecznego, które przez wiele godzin każdego dnia czytają bądź też czas ten spędzają przed ekranem telewizora, jak również chodzi o tych, którzy często prowadzą samochód w godzinach nocnych lub późnym wieczorem.

  Szkodliwe dla oczu

  Zasadniczo każdy z tych przypadków związany jest ze szczególnymi szkodliwymi warunkami dla ludzkich oczu. Preparat należy przyjmować regularnie, a poza tym, aby najlepiej odczuć jego działanie, należy w jak największym stopniu ograniczyć działanie szkodliwych dla oczu czynników. Wiadomo, że raczej nie ma możliwości, aby całkowicie się wyzbyć tych czynników, ale z pewnością można w każdej sytuacji w pewnym stopniu je zniwelować. Dawkowanie Superoptic nie jest niczym trudnym i nie trzeba o tym pamiętać przez cały dzień. Tutaj wystarczy bowiem przyjąć jedną kapsułkę w ciągu dnia i można to jak najbardziej uczynić rano podczas posiłku, popijając kapsułkę niewielką ilością wody czy też herbaty. Tej dawki nie należy oczywiście przekraczać, gdyż mogą wówczas wystąpić jakieś nieprzewidywane skutki. Istnieją również pewne przeciwwskazania do stosowania preparatu Superoptic. Mowa jest tutaj o kobietach w ciąży jak również o dzieciach w wieku do dwunastu lat. W tym przypadku te przeciwwskazania związane są z brakiem danych na temat działania zeaksantyny oraz luteiny u osób z wyżej wymienionych grup. Tym samym nie mamy pewności, co do bezpieczeństwa przyjmowania Superoptic przez te osoby. Warto spojrzeć jeszcze na skład produktu Superoptic.

  Duża ilość składników

  Mamy tutaj dosyć sporą ilość składników, które mają dosyć pozytywny wpływ na nasze zdrowie, w tym głównie chodzi oczywiście o zdrowie oczu. Między innymi w składzie produktu możemy znaleźć takie elementy jak witaminę C, B1, B2, B3, B9, B12, A, E, cynk, kwasy tłuszczowe omega-3, selen, miedź, mangan oraz wspomnianą wcześniej luteinę i zeaksantynę. Skład bogaty i takie też jest działanie preparatu Superoptic. Nie możemy jednak oczekiwać dobrych rezultatów jego działania, jeśli nie ograniczymy również negatywnego działania szkodliwych dla wzroku czynników. Poza tym w dobrej profilaktyce wzroku bardzo ważnym elementem jest również właściwa dieta. Nasze oczy współcześnie są coraz bardziej narażone na różne szkodliwe czynniki. Nie da się ukryć, że mamy coraz więcej problemów ze wzrokiem, jakość naszego widzenia jest coraz gorsza, a do tego wszystkiego tych szkodliwych czynników wcale nie ubywa, ale ich liczba stale się powiększa. Z drugiej strony chcemy jak najdłużej cieszyć się dobrym wzrokiem, bo to przecież bardzo ważny ze zmysłów. Dlatego też wskazane jest wspomaganie wzroku jakimś suplementem diety.

  Powiązane słowa kluczowe:

  producent, SuperOptic najtaniej, SuperOptic apteka internetowa, gdzie kupić, tani SuperOptic, SuperOptic działanie, tanio, najtańszy, SuperOptic sklep internetowy, sklep online, SuperOptic apteka, SuperOptic sklad, przeciwwskazania, SuperOptic skutki uboczne, efekty uboczne, SuperOptic cena, SuperOptic skład, SuperOptic sklep, forum opinie, ile kosztuje, jak stosować, SuperOptic jak działa, jak długo stosować, SuperOptic opis, SuperOptic tańszy zamiennik, SuperOptic dawkowanie, SuperOptic sposób użycia, SuperOptic stosowanie

  MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty

  Pokaż komentarze produktu

  • Ewelina

   W ostatnim czasie coraz większa liczba osób ma problemy z oczami. Wiadomo, że jest to powiązane z faktem, że jednak dużo ludzi wpatrzonych jest w ekrany komputera przez długi okres czasu, ja sama znalazłam dla siebie rozwiązanie w postaci SUPEROPTIC. Obecnie cały czas to stosuję i jestem naprawdę w pełni zadowolona z efektów jakie można dzięki temu uzyskać.

  • Ula

   Od pewnego czasu na forum można znaleźć bardzo pochlebne opinie o tym że jednak SUPEROPTIC działa. Dlatego też jeśli ktoś ma problemy z oczami to z całą pewnością powinien na takie właśnie rozwiązanie się zdecydować. Być może będzie to dla niego zaskoczeniem ale jednak można dzięki temu lepiej widzieć, dlatego tak dużo ludzi korzysta z tego rozwiązania.

  • Marek

   Ludzie czasami nawet nie wiedza jak wiele możliwości stoi przed nimi. Dlatego też warto jest zwrócić uwagę na to, że jeśli kogoś bolą oczy to jednak może bardzo wiele skorzystać na tym, że zakupi sobie SUPEROPTIC. Jak dla mnie to było strzałem w dziesiątkę dlatego też jestem w stanie polecić to rozwiązanie naprawdę każdemu człowiekowi bez względu na jego wiek czy tez zawód.

  • Monika

   No własnie jeśli chodzi o zawód to jednak łatwo jest przyznać że bez względu na to czym się zajmujemy to i tak oglądamy telewizor. Dlatego też nasze oczy strasznie szybko się męczą. Warto jest więc poważniej się zastanowić nad możliwościami jakie daje SUPEROPTIC, a ja sama przekonałam się co do tego, że można na nim zawsze polecać. Koniecznie więc należy to przemyśleć.

  • Irena

   Cóż prawda jest taka, że monitory otaczają nas na praktycznie każdym kroku. Nic więc dziwnego że po całym dniu nasze oczy się niesamowicie zmęczone. Ja sama korzystam z rozwiązania jakie daje SUPEROPTIC ponieważ wiem, że dzięki temu będą w stanie wypocząć oraz następnego dnia nie będą bolały.

  • Olaf

   Wiadomo, że ludzie czasami nie zdają sobie sprawy z tego jak wiele możliwości jest przed nimi. Można więc już dziś zobaczyć czy jest w promocji SUPEROPTIC. Być może dzięki temu można będzie zakupić go jeszcze taniej. Sami będziemy się mogli przekonać co do tego, że w krótkim czasie można będzie zobaczyć niesamowicie duża poprawę.

  • Karolina

   W ostatnim czasie oczy mnie już tak bolały że naprawdę nie wiedziałam co właściwie mam zrobić. Dlatego też znajoma w aptece poleciła mi SUPEROPTIC. Muszę przyznać że zrobiło to na mnie ogromne wrażenie oraz sprawiło że moje oczy już tak bardzo się nie męczą. Tak więc jestem w stanie polecić to rozwiązanie naprawdę każdemu bez względu na wszystko.

  • Irek

   Dużo osób twierdzi że SUPEROPTIC nie jest im potrzebne ponieważ nie pracują przy komputerach. Jednak naprawdę często wystarczy że po powrocie do domu oglądamy telewizje i już można będzie nabawić się bólu oczu. Warto jest więc koniecznie nad tym się zastanowić już dziś.

  • Kasia

   Dużo należy także czytać. Ja sama przekonałam się o tym, że jednak opinie o SUPEROPTIC potrafią się okazać pomocne dla każdego kto będzie potrzebował zakupić tego rodzaju suplement diety. Warto jest więc poważniej się nad tym zastanowić już dziś a każdy podejmie właściwą decyzję w tej sprawie w optymalnym czasie.

  • Marysia

   Jeśli ktoś czuje się zagubiony to własnie na forum można znaleźć opinie. Warto jest więc poważniej się nad tym zastanowić, a być może sami również bardzo wiele na tym skorzystamy. Ja sama stwierdziłam, że SUPEROPTIC to było dla mnie wybawienie. Bardzo więc sobie je doceniam, jak i również mogę stwierdzić że mają dla mnie ogromne znaczenie.

  • Roman

   Jak dla mnie zaskoczeniem była niska cena SUPEROPTIC w porównaniu z niesamowicie dużą skutecznością to jest to naprawdę bardzo ważne. Dlatego też można już dzisiaj poważniej się nad tym zastanowić a być może dla nas także to będzie wiele znaczyło.

  • Jerzy

   Jeśli ktoś ma pytania to warto jest poczytać na forum. Ja sam dość sporo się dowiadywałem co oznaczało że mogłem dowiedzieć się o tym co sądzą inni. Teraz jednak wiem, że opinie o SUPEROPTIC mówiły prawdę ponieważ można dzięki nim naprawdę bardzo wiele skorzystać. Warto jest wiec zwrócić na to swoją uwagę już dziś.

  • Ludwik

   Od pewnego czasu bolały mnie oczy. Koleżanka powiedziała że mam zacząć brać SUPEROPTIC i to mi pomoże. Pomimo tego, że początkowo podchodziłem do tego z dystansem to jednak po pewnym czasie można stwierdzić samemu że może to mieć niesamowicie duże znaczenie dla jakości naszego widzenia.

  • Regina

   Wraz z biegiem czasu coraz większa liczba osób ma problemy z oczami. Jednocześnie należy wiedzieć że SUPEROPTIC można zakupić w niesamowicie atrakcyjnej cenie. Dlatego też jeśli ktoś będzie miał potrzebę może już dziś dokonać tego zakupu i samodzielnie przekonać się o tym jak wiele dzięki temu można skorzystać w niesamowicie krótkim czasie.

  • Barbara

   Dlatego też opinie o SUPEROPTIC mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. Czasami ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego jak wiele możliwości stoi przed nimi. Koniecznie więc powinniśmy poważniej do tej sprawy podchodzić a sami się przekonamy że naprawdę warto.


  Musisz być zalogowany, by dodać komentarz.

  MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty
  Omega Cardio + Czosnek 60.0 kaps. 19.90 PLN
  Doppelherz Koenzym Q 10 30.0 kaps. 18.90 PLN
  Calcium C malinowe 16.0 kaps. 2.80 PLN
  Calcium C cytrynowe 16.0 kaps. 2.80 PLN
  Calcium Alergo Plus 16.0 kaps. 3.90 PLN
  Omega 3 500 mg 60.0 kaps. 8.90 PLN
  Olimp Chela-Mag B6 30.0 kaps. 9.80 PLN
  Doppelherz Omega 3 Na Serce 30.0 kaps. 14.80 PLN
  ArthroStop Walmark Classic, 00 tab. (60 + 40 tab. GRATIS) 1.0 zestaw 24.90 PLN
  Erekton SUPER CENA !!! 30.0 kaps. 21.90 PLN
  Vislea (termin 01.2015) 30.0 kaps. 19.50 PLN
  Doppelherz Mocny Wzrok 30.0 kaps. 13.80 PLN
  SuperOptic 60.0 kaps. 23.90 PLN
  LUTEZAN OMEGA 3 30.0 kaps. 16.80 PLN
  PRYZMIN, borówka z luteiną A+E 30.0 tab. 19.00 PLN
  Bioluteina 60.0 tab. 34.90 PLN
  Bioluteina Total 30.0 kaps. 34.80 PLN
  DOPPELHERZ Activ Na Oczy Forte 30.0 kaps. 19.90 PLN
  Lookeina 30.0 kaps. 19.90 PLN
  OLIMP Luteina Bio-Complex 30.0 kaps. 13.50 PLN
  MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty

  MocLeków.pl - tania apteka internetowa, oferujemy suplementy diety, materiały medyczne, tanie leki na każde schorzenie. Porównaj nasze ceny z oferowanymi przez inne Apteki Internetowe.