MocLekow.pl - tania apteka internetowa, oferujemy suplementy diety, materiały medyczne, tanie leki na każde schorzenie. Porównaj nasze ceny z oferowanymi przez inne Apteki Internetowe.

Prewenit Intensiv 30 tab.

prewenit_itensiv_30tabl_cena_12_9_zl
cena:12.90 PLN

ilość sztuk
Opis

Prevenit Intesiv jest suplementem diety dostarczającym organizmowi kwas foliowy, witaminę B6 i B12. Uzupełnia ich niedobór. Jego zadaniem jest obniżenie zawartości homocysteiny w organizmie, która bardzo negatywnie na niego wpływa. Może przyczynić się do powstania bądź rozwoju miażdżycy, chorób układu sercowo-naczyniowego. Choroby te są niebezpieczne i nie należy ich lekceważyć. Tabletki Prevenit Intensiv przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych. Powinno się uznawać za dobre uzupełnienie diety, ponieważ składniki, które posiada powinno się dostarczać do organizmu wraz z codziennym pożywieniem, dlatego należy prowadzić przy tym zdrowy styl życia. Preparat powinno się stosować raz dziennie w ilości jednej tabletki. Każdorazowo trzeba ją czymś popić. Nie każdy jednak może je stosować. Nie jest przeznaczony dla osób uczulonych na składniki suplementu, dzieci i chorych na niedokrwistość Addisona Biermera. Skutecznie zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu chorób, dlatego warto z niego korzystać.

MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty

Opis:

Prewenit Intensiv, uzupełnia i zapobiega niedoborą kwasu foliowego, witaminy B12 i B6 w organizmie oraz wpływa na obniżenie poziomu homocysteiny – szkodliwego produktu przemiany materii. Polecany przez Polskie Towarzystwo Badań Nad Miażdżycą.

Skład:

(1 tabletka) zawiera: Kwas foliowy 0,8 mg, witamina B12 0,5 mg, witamina B6 3 mg, laktoza z mleka, celuloza mikrokrystaliczna, poliwinylopirolidon, stearynian magnezu, składniki otoczki: hydroksypropylometyloceluloza, glicerol, talk, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki żelaza, żółcień pomarańczowa.

Wskazania:

Prewenit Intensiv, zmniejsza ryzyko choroby niedokrwiennej serca (niewydolność serca, zawał serca, zakrzepica żylna, udar), pomaga zapobiegać miażdżycy, zmniejsza ryzyko występowania nadciśnienia tętniczego.

Stosowanie

1 tabletka na dobę.1 tabletka na dobę.Powiązane artykuły:

Serce nasz skarb

Zdrowe serce to niewątpliwie jest wielki skarb. Tak naprawdę jednak nie zdajemy sobie do końca z tego sprawy, póki owo serce działa prawidłowo i nie mamy z nim żadnych problemów. Można, bowiem zaobserwować taką tendencję, że póki czujemy się zdrowi, nie myślimy o tym, co by było gdyby nasze serce odmówiło nam posłuszeństwa. Gdy zaczną się problemy z tym najważniejszym mięśniem, może być już dla nas zbyt późno albo też nasze codzienne funkcjonowanie może być znacznie utrudnione i ograniczone. Profilaktyka zdrowego serca jest, zatem nam potrzebna nie tylko wówczas, gdy pojawiają się jakieś problemy, jak również nie tylko w wieku podeszłym, ale od wczesnej młodości. Należy dbać nie tylko o serce, ale o cały układ krążenia, które są ze sobą ściśle powiązane. Bez wątpienia głównym elementem, na który powinniśmy zwrócić uwagę, jest sposób naszego odżywiania. Nikt oczywiście nie mówi, abyśmy się umartwiali jadali wszystko, co zdrowe. Nawet niezdrowe przekąski, nawet bardzo tłuste jedzenie przy zachowaniu pewnego umiaru, na pewno nam nie zaszkodzi, jeśli dodatkowo będziemy dbali o nasze zdrowie, w tym głównie o nasze serce.

Jak zadbać o serce?

Jednocześnie też jak najbardziej możemy zadbać o nasze serce, wspomóc je, stosując różne preparaty dostępne na rynku w aptekach. Preparatów tych jest mnóstwo i większość z nich faktycznie działa pozytywnie na pracę naszego serca i układu krwionośnego. Jednym z takich preparatów, które można polecić jest Prewenit Intensiv. Jest to produkt, który działa wielokierunkowo i może być zażywany przez osoby w różnym wieku. Bez wątpienia jednak elementem, na który w tym miejscu warto zwrócić uwagę, jest jego skuteczność. Stosowany regularnie zapewnia poprawę i zachowanie układu krwionośnego oraz serca w bardzo dobrej kondycji. Oczywiście nie jest to żaden cudowny środek, a więc na pewno nie możemy jednocześnie narażać naszego serca na niekorzystne czynniki. Przyjmowanie Prewenit Intensiv powinno iść w parze z takim elementem jak właściwa dieta oraz zrównoważony tryb życia. Dzięki tym trzem elementom na pewno będziemy mogli cieszyć się bardzo długim życiem i zdrowiem, w tym głównie będziemy mogli uniknąć chorób serca oraz chorób układu krążenia. Spójrzmy nieco w głąb produktu Prewenit Intensiv.

Jak działa?

Tak dokładnie, jakie jest jego działanie? Przede wszystkim produkt ten jest odpowiedzialny za obniżenie poziomu homocysteiny. Cóż to takiego? Jest to szkodliwa substancja, która niestety powstaje w ludzkim organizmie podczas procesu przemiany materii. Jej szkodliwe działanie to uszkadzanie naczyń krwionośnych oraz wywoływanie stanów zapalnych. W efekcie może dojść do zwapniania oraz do zwężania naczyń krwionośnych. Negatywne działanie, homocysteiny jest, więc bardzo podobne do działania cholesterolu. Jednocześnie też jest to dla ludzkiego organizmu bardzo niebezpieczne, gdyż prowadzi do bardzo poważnych schorzeń serca i układu krwionośnego włącznie z zawałem serca. Skoro wspomniano już o zawale serca, to należy wskazać także na kolejne dobroczynne działanie preparatu Prewenit Intensiv. Wyraźnie zmniejsza on wystąpienie choroby niedokrwiennej serca, a więc chodzi nie tylko o zawał serca, ale także o niewydolność tego organu, udar czy też zakrzepicę żylną. Kolejnym problemem zdrowotnym, któremu można zapobiegać przyjmując Prewenit Intensiv jest miażdżyca. Groźna choroba, z którą bardzo ciężko jest walczyć, gdy zostanie już zdiagnozowana. W związku z tym tenże produkt jest bardzo polecany przez Polskie Towarzystwo Badań Nad Miażdżycą. Pozostaje jeszcze problem nadciśnienia tętniczego. Prewenit Intensiv może w znaczny sposób ograniczyć wystąpienie tego problemu, a jak pokazuje rzeczywistość, ten problem w naszym społeczeństwie jest nagminny i nawet można go określić, jako problem społeczny. Działanie Prewenit Intensiv, jak więc widać jest wielokierunkowe i dlatego też jest jednym z bardziej polecanych środków zapobiegawczych i profilaktycznych. Jedno opakowanie tego środka powinno nam wystarczyć na jeden miesiąc. Zawiera ono 30 tabletek, a jeśli chodzi o dawkowanie Prewenit Intensiv, to na jedną dobę należy przyjmować tylko i wyłącznie jedną tabletkę. Takiej dawki nie wolno przekraczać, gdyż może to spowodować negatywne skutki. Należy w tym miejscu również podkreślić, że jak w przypadku każdego leku bądź też suplementu diety, należy bezwzględnie zapoznać się z treścią ulotki, która jest dołączona do opakowania. Tam znajdziemy różne przeciwwskazania, sposób stosowania oraz inne ważne informacje. Poza tym warto w tym miejscu wspomnieć również o cenie.

Zakup w sieci

Prewenit Intensiv w najniższej cenie możemy zakupić w sieci. Tam za jedno opakowanie, które wystarczy nam na jeden miesiąc zapłacimy około 17 złotych, a więc można śmiało powiedzieć, że jest to żaden wydatek biorąc pod uwagę dobroczynne działanie tego preparatu. Serce wszakże mamy jedno na całe życie, a więc warto jest o nie zadbać we właściwy sposób. Między innymi właśnie dobrze jest stosować jakieś środki wspomagające jak suplementy diety. Wśród nich na pewno można polecić Prewenit Intensiv.

Powiązane słowa kluczowe:

producent, Prewenit Intensiv najtaniej, Prewenit Intensiv apteka internetowa, gdzie kupić, tani Prewenit Intensiv, Prewenit Intensiv działanie, tanio, najtańszy, Prewenit Intensiv sklep internetowy, sklep online, Prewenit Intensiv apteka, Prewenit Intensiv sklad, przeciwwskazania, Prewenit Intensiv skutki uboczne, efekty uboczne, Prewenit Intensiv cena, Prewenit Intensiv skład, Prewenit Intensiv sklep, forum opinie, ile kosztuje, jak stosować, Prewenit Intensiv jak działa, jak długo stosować, Prewenit Intensiv opis, Prewenit Intensiv tańszy zamiennik, Prewenit Intensiv dawkowanie, Prewenit Intensiv sposób użycia, Prewenit Intensiv stosowanie

MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty

Pokaż komentarze produktu

 • Grażyna

  Do wszelkiego rodzaju suplementów diety zawsze podchodziłam z dystansem, jednak z chwilą gdy mój tata zaczął mieć problemy z sercem i zaczęła grozić mu miażdżyca stwierdziłam że zakupię ten suplement diety, a być może mu pomoże. Po pewnym czasie tata zaczął czuć się o wiele lepiej, dlatego też zakupiłam kolejne opakowanie PREWENIT INTENSIV po niskiej promocyjnej cenie. Obecnie czuje się o wiele zdrowszy.

 • Tomek

  W ostatnim czasie ludzie coraz tłuściej jedzą co się niestety przedkłada na ich zdrowie. Bardzo często takie otłuszczone organy pracują znacznie bardziej intensywnie niż powinny, co sprawia, że po pewnym czasie taki człowiek zapada na różnego typu choroby. Dlatego też można zainteresować się suplementem diety takim jak PREWENIT INTENSIV a być może również będzie się mógł okazać pomocny.

 • Marek

  Ludzie coraz bardziej przekonują się chyba do suplementów diety. Ponieważ lepiej jest zadbać o zdrowie już zawczasu zamiast później łykać przeróżnego rodzaju antybiotyki, które znacznie obciążają nasz organizm. Z całą pewnością można więc zadbać o nasze naczynia krwionośne, które odgrywają bardzo ważną rolę dla całego organizmu.

 • Ola

  W ostatnim czasie czytałam opinie o PREWENIT INTENSIV i ludzie bardzo sobie chwalili jego działanie. Dlatego też obecnie jestem w trakcie jego brania. Muszę stwierdzić że już w połowie brania pierwszego opakowania poczułam się lepiej. Przede wszystkim udało mi się zauważyć że znaczenie lepiej mam ukrwione ciało. Dlatego też uważam, że może to być pomocne dla dużej grupy osób.

 • Urszula

  Ostatnio od lekarza usłyszałam, że ze względu na tryb życia dużo ludzi jest zagrożonych problemami ze strony układu krwionośnego. Dlatego też swoim pacjentom poleca PREWENIT INTENSIV. Można go kupić w naprawdę bardzo niskiej cenie, a co za tym idzie dla każdego może to mieć duże znaczenie. Poza tym opinie o nim są pozytywne, co również ma bardzo duży wpływ na przekonania poszczególnych osób.

 • Ela

  Opinie to ważna sprawa, ponieważ sama najpierw czytam opinie, a następnie mogę podjąć decyzję o tym, czy jestem zdecydowana na zakupienie danego specyfiku czy też jednak nie. Dlatego też można już dziś pomyśleć o swoim zdrowiu, oraz podjąć decyzję taką jak ja i zakupić ten suplement diety. Obecnie bardzo wiele jest takich specyfików, jednak nie każdy cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem jak ten.

 • Marysia

  Ludzie mają to do siebie, że strasznie obawiają się wszelkiego rodzaju nowości. Jednocześnie należy zauważyć że jak zobaczą promocje, to może się zdecydują na zakup a może nie. Osobiście czytałam opinie o PREWENIT INTENSIV, bo zawsze lubię wiedzieć co sądzą o tym inni i muszę stwierdzić że przekonały mnie do zakupu. Obecnie jestem przy końcówce pierwszego opakowania i kupie następne.

 • Angelika

  W przychodni usłyszałam, że cena PREWENIT INTENSIV jest bardzo niska. Z ciekawości zakupiłam, ponieważ również jestem zagrożona miażdżycą. Biorę od pół roku i stan moich żył naprawdę się poprawił. Aż mój lekarz był w szoku, bo przecież jak się ma 60 lat to raczej trudno jest wierzyć w tego rodzaju cuda. Dlatego też poleciłam koleżanką bo wiadomo, że jak się ma rentę to szuka się tanich leków.

 • Agata

  No właśnie zauważyłam, że coraz większa liczba znajomych bierze własnie ten suplement diety i bardzo sobie go cenią. Dlatego też jeśli ktoś naprawdę będzie potrzebował to z całą pewnością może się zdecydować na jego zakup. Ja kupiłam i uważam, że naprawdę to było niesamowicie dobre rozwiązanie, ponieważ sprawiło, że znacznie lepiej się czuje. Jeszcze pół roku temu było ze mną naprawdę źle.

 • Barbara

  Obecnie wiele osób ma problemy z krążeniem, dlatego też szukają dla siebie jakiegoś rozwiązania. Ja dwa miesiące temu natrafiłam na opinie o PREWENIT INTENSIV którego cena również bardzo mnie zaskoczyła. Obecnie biorę i mogę stwierdzić że chyba zaczyna działać ponieważ większość dolegliwości znacznie się zmniejszyła. Dlatego też jestem stanie naprawdę każdemu polecić to rozwiązanie.

 • Grzegorz

  Ludzie mają bardzo zróżnicowane podejście do pewnych spraw. Jednak jeśli chodzi o suplementy diety, to wciąż duża grupa osób podchodzi do nich z dystansem. Sam również niekoniecznie w nie wierzyłem, ponieważ wkurzało mnie to że efekt widoczny po dłuższym czasie. Od żony dostałem PREWENIT INTENSIV i brałem bo brałem 3 miesiące. Teraz czuje się lepiej i uwierzyłem że takie specyfiki działają.

 • Karina

  Jak chcę się dowiedzieć o tym w jaki sposób działa jakiś lek to zwyczajnie czytam opinie. Dlatego też z ciekawości poczytałam sobie o PREWENIT INTENSIV. Hmm no cóż większość z nich była w pełni pozytywna, co oznacza, że ludzie naprawdę się do niego przekonują. Zakupiłam i teraz wiem, że można sobie brać a efekty naprawdę będą widoczne w niesamowicie krótkim czasie. Naprawdę działa

 • Anastazja

  Już sam fakt, że w aptece osiedlowej zobaczyłam reklam ę pomyślałam że to kolejny cud natury medycznej by zmanipulować ludzi do zakupu. Jednak moja koleżanka uświadomiła mnie że bierze go od jakiegoś czasu, i jej ukrwienie ciała uległo znacznej poprawie. Sama też sobie zakupiłam i zobaczymy co u mnie zdziała. Skoro jej pomogło to czemu by na sobie nie spróbować, być może mnie także będzie w stanie pomóc.

 • Olgierd

  Wiadomo, że żadne suplement diety nie jest w stanie zastąpić nam bilansowych produktów żywnościowych. Jednocześnie należy zauważyć, że PREWENIT INTENSIV jest dostępny w niskiej cenie. Oznacza to, że każdego jest na niego stać. Ja sam początkowo podchodziłem z dystansem do niego, jednak teraz wiem, że naprawdę działa. Polecam więc każdemu kto nadal si zastanawia.

 • Adam

  Zobaczyłem w aptece że ktoś kupuje. Zastanawiałem się czy się opłaca. Jednak w przeliczeniu można śmiało stwierdzić że to naprawde bardzo korzystne rozwiązanie. Dlatego też jeśli ktoś ma problem z żyłami i szuka dobrego suplementu diety w atrakcyjnej cenie to może się na takie własnie rozwiązanie nastawić. Być może będzie to mogło mieć dla niego duże znaczenie.


Musisz być zalogowany, by dodać komentarz.

MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty
Omega Cardio + Czosnek 60.0 kaps. 19.90 PLN
Doppelherz Koenzym Q 10 30.0 kaps. 18.90 PLN
Calcium C malinowe 16.0 kaps. 2.80 PLN
Calcium C cytrynowe 16.0 kaps. 2.80 PLN
Calcium Alergo Plus 16.0 kaps. 3.90 PLN
Omega 3 500 mg 60.0 kaps. 8.90 PLN
Olimp Chela-Mag B6 30.0 kaps. 9.80 PLN
Doppelherz Omega 3 Na Serce 30.0 kaps. 14.80 PLN
ArthroStop Walmark Classic, 00 tab. (60 + 40 tab. GRATIS) 1.0 zestaw 24.90 PLN
Erekton SUPER CENA !!! 30.0 kaps. 21.90 PLN
Omega Cardio + Czosnek 60.0 kaps. 19.90 PLN
Doppelherz Koenzym Q 10 30.0 kaps. 18.90 PLN
Omega 3 500 mg 60.0 kaps. 8.90 PLN
Doppelherz Omega 3 Na Serce 30.0 kaps. 14.80 PLN
Omega 3 Tactica 60.0 kaps. 11.80 PLN
Olimp Gold Omega 3 60.0 kaps. 18.90 PLN
Cardiomin B6, Wapń+magnez+potas 60.0 tab. 23.90 PLN
Chela-Mag B6 Skurcz 60.0 kaps. 18.90 PLN
Omecardin DWUPAK 100 50.0 kaps. 12.80 PLN
Koenzym Q-10 + witamina E 120.0 kaps. 49.90 PLN
MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty

MocLeków.pl - tania apteka internetowa, oferujemy suplementy diety, materiały medyczne, tanie leki na każde schorzenie. Porównaj nasze ceny z oferowanymi przez inne Apteki Internetowe.