MocLekow.pl - tania apteka internetowa, oferujemy suplementy diety, materiały medyczne, tanie leki na każde schorzenie. Porównaj nasze ceny z oferowanymi przez inne Apteki Internetowe.

FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! 30 sasz.

flexagen_kolagen_3d_30_sasz_cena_48_9_zl
cena:43.90 PLN

ilość sztuk
Opis

Flexagen ze względu na swoje właściwości jest polecany wielu osobom. Dostarcza organizmowi pełnej dawki kolagenu i z tego względu pomaga osobom, które mają obciążone stawy. Nadaje im elastyczności i sprężystości. Często stosowany jest po różnych kontuzjach i urazach. Wspomaga budowę kości, dostarczając potrzebnych składników mineralnych. Uzupełnia je w wapń i fosfor. Dzięki temu są one odporniejsze na urazy. Jest odpowiedzialny za tkankę łączną, Często stosowany jest przez kobiety, ponieważ pomaga w w utrzymaniu ładnego wyglądu skóry, włosów i paznokci. Flexagen poza właściwościami posiada inne zalety. Jest bezpieczny w stosowaniu. Nie naraża zdrowia. Ma przyjemny smak – malinowy i łatwo go przygotować. Wystarczy rozpuścić w wodzie zawartość saszetki. Zaleca się stosowanie jednej saszetki dziennie i nie wolno przekraczać dawki. Suplement nie zastępuje diety. Jest to tylko jej uzupełnienie. Ciężarne i karmiące kobiety dla bezpieczeństwa powinny skonsultować zażywanie suplementu z lekarzem.

MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty

Flexagen™ to jedyny preparat na rynku zwierający 2 formy kolagenu: natywny kolagen typu II i hydrolizat kolagenu wzbogacony dodatkowo w witaminy: C , B6 i aż 5 minerałów: wapń, fosfor, magnez, mangan oraz miedź. Odpowiednio dobrany, najbogatszy skład preparatu zapewnia kompleksowe działanie produktu w kierunku:

 • Odtwarzania chrząstki
 • Nadania cech elastyczności i sprężystości elementów stawowych tj. ścięgna, więzadła, kości
 • Uzupełnienia składników mineralnych (wapń, fosfor), istotne dla budowy i funkcji kości (np. wytrzymałość i odporność na urazy)
 • Wspomagania naturalnej syntezy białek kolagenowych
 • Utrzymania prawidłowej budowy tkanki łącznej
 • Dodatkowe korzyści w kierunku utrzymania prawidłowej budowy i funkcjonowania włosów, skóry, paznokci
 • Bezpieczny w stosowaniu
 • Zawiera naturalne barwniki
 • Wyśmienity malinowy smak
 • Skład:

  1 porcja (12g + 150ml wody) zawiera:

 • Hydrolizat kolagenu - 10 g
 • Natywny kolagen typu II - 5 mg
 • Witaminy i składniki mineralne:

 • Witamina C 12 mg
 • Witamina B6 0,21 mg
 • Wapń (z Calci-K™, Albion®) 210 mg
 • Fosfor (z Calci-K™, Albion®) 105 mg
 • Magnez 56,25 mg
 • Mangan (Chelat aminokwasowy Albion®) 0,3 mg
 • Miedź (Chelat aminokwasowy Albion®) 150 µg
 • Wskazania do stosowania:

  Flexagen™ polecany jest w szczególności osobom:

 • w średnim i starszym wieku, u których doszło do nadmiernego zużycia elementów kostno-stawowych,
 • wykonującym ciężką pracę fizyczną obciążającą stawy,
 • uprawiającym sport (zawodowo jak i amatorsko),
 • z nadwagą,
 • kobietom w okresie menopauzy,
 • po urazach i kontuzjach w obrębie narządu ruchu (złamania, uszkodzenia ścięgien, mikrourazy),
 • w okresie rekonwalescencji i rehabilitacji,
 • których dieta nie jest odpowiednio zróżnicowana i zbilansowana.
 • Przeciwwskazania:

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

  Dawkowanie:

  Raz dziennie 1 saszetka (12 g) proszku rozpuścić w 150 ml przegotowanej wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Powiązane artykuły:

  W ruchu po życia kres

  To nie jest tak, że bez przeszkód będziemy mogli chodzić, biegać, uprawiać różne sporty i nie będziemy odczuwali żadnych problemów z mięśniami czy też ze stawami. Smutna prawda, ale prawda. Jednakże oczywiście nie oznacza to wcale, że nie powinniśmy dbać o zdrowe kości, mięśnie oraz stawy. Jak najbardziej powinniśmy, gdyż de facto, jeśli odpowiednio o nie zadbamy, to będziemy mogli cieszyć się bardzo długo zdrowymi stawami i tym samym możliwością swobodnego chodzenia, a może nawet i biegania. Dzisiaj, w dobie, kiedy coraz częściej przesiadujemy przed ekranem komputera lub telewizora i kiedy notujemy coraz mniejszą aktywność ruchową, tym bardziej ważne jest to, aby właściwie zadbać o nasze stawy. Oczywiście podstawowym elementem jest zadbanie o przebywanie na świeżym powietrzu, ale tak naprawdę nie jest to jeszcze wszystko. Bardzo ważna jest również odpowiednia dieta, która dodatkowo może być wspomagana pewnymi preparatami dostępnymi na naszym rynku. Między innymi możemy mówić o takim produkcie jak Flexagen. Sekretem jego dobroczynnego działania jest oczywiście zawarty w nim kolagen, który uzupełnia braki tejże substancji w naszym organizmie.

  Wyśmienity preparat

  Flexagen firmy Olimp przeznaczony jest nie tylko dla osób starszych, które już mają poważne problemy ze stawami i z niedoborami kolagenu, ale także dla osób znacznie młodszych, które tak naprawdę nie odczuwają jeszcze żadnych problemów z poruszaniem się. Być może jednak lepiej jest nie czekać, aż zaczniemy mieć jakiekolwiek problemy ze zdrowiem, ale zadbać o zdrowe stawy wówczas, gdy wszystko jest jeszcze w porządku. W skład tego produktu przede wszystkim wchodzi hydrolizat kolagenu, który stanowi 83% preparatu. Poza tym w produkcie Flexagen możemy znaleźć również takie składniki jak natywny kolagen typu II, witaminę B6, witaminę C, magnez, wapń, fosfor, mangan oraz miedź. Odpowiednia kompozycja wszystkich tych składników sprawia, że mamy do czynienia z produktem niemalże idealnym pod względem zapotrzebowania organizmu. Poza wymienionymi wyżej elementami w preparacie znajdują się także i inne składniki, które jednak z punktu widzenia jego skuteczności nie odgrywają już zbyt dużej roli. Prawdę mówiąc chodzi o składniki, które wzbogacają smak produktu i w ten sposób jest on łatwiejszy do przyjmowania. Bardzo ważne jest również to, w jaki sposób należy przyjmować Flexagen. Każdy lek oraz każdy suplement diety jest, bowiem unikatowym połączeniem określonych składników i aby mówić o pełnej skuteczności, należy bezwzględnie stosować się do tego, co zasugeruje lekarz lub do tego, co znajduje się na ulotce dołączonej do opakowania. W tym przypadku raczej mówimy o ulotce dołączonej do opakowania, gdyż de facto Flaexagen jest lekiem, który możemy zakupić w aptece bez recepty. Jest to, bowiem pewnego rodzaju uzupełnienie procesu dbania o własne stawy i bynajmniej nie należy go traktować jako typowego leku. Przejdźmy, zatem do tego, w jaki sposób należy Flexagen dawkować. Na szczęście nie ma tutaj zbyt dużych wymagań, gdyż Flexagen wystarczy zażywać tylko raz dziennie. Ma on postać saszetek z proszkiem, które należy rozpuścić w 150 ml. wody. Flexagen zasadniczo może być stosowany bez żadnych ograniczeń, ale istnieją pewne obostrzenia dotyczące kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących piersią.

  Ważne i istotne

  W takim przypadku, jeśli chcemy przyjmować Flexagen, należy bezwzględnie skonsultować jego przyjmowanie z lekarzem. Wszakże w pewnych pojedynczych przypadkach możemy mieć do czynienia z pewnymi przeciwwskazaniami do jego stosowania, a jak wiadomo, na zimne najlepiej jest dmuchać. Poza tym należy w tym miejscu zaznaczyć, że Flexagen nie jest żadnym cudownym lekiem, który spowoduje ustanie problemów ze stawami jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Oprócz regularnego przyjmowania, Flexagenu należy, bowiem nie zapominać o takich kwestiach jak niezbędna codzienna dawka ruchu, o odpowiedniej zbilansowanej diecie, a jeśli mamy jakieś poważne dolegliwości, to również nie możemy zapomnieć o wizycie u lekarza specjalisty. Problemy ze stawami mogą nas dotknąć w każdym wieku i dodatkowo mogą mieć one bardzo różne podłoże. Wszelkie dostępne na rynku suplementy diety, które mają na celu poprawę zdrowia i poprawę funkcjonowania stawów na pewno mogą przyczynić się do tej poprawy, ale należy pamiętać, iż w odniesieniu do preparatów zawierających kolagen, nie możemy powiedzieć, że każdy z tych preparatów jest taki sam i w taki sam sposób działa. Przed dokonaniem zakupu jakiegokolwiek preparatu, należy bezwzględnie zasięgnąć informacji czy dany produkt de facto może nam pomóc, czy jest najlepszy na rynku i czy przypadkiem inny produkt nie będzie dla nas lepszy. Wszakże chodzi przecież o to, aby realnie pomóc swoim stawom i sobie, a nie tylko wydać pieniądze na to, co nam nie pomoże. Bez wątpienia Flexagen firmy Olimp możemy zaliczyć do grupy tych preparatów, które umieścimy w czołówce suplementów diety wspomagających regenerację stawów. Jest to oczywiście potwierdzone wynikami badań i opinią osób, które miały okazję go stosować.

  Powiązane słowa kluczowe:

  producent, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! najtaniej, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! apteka internetowa, gdzie kupić, tani FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )!, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! działanie, tanio, najtańszy, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! sklep internetowy, sklep online, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! apteka, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! sklad, przeciwwskazania, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! skutki uboczne, efekty uboczne, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! cena, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! skład, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! sklep, forum opinie, ile kosztuje, jak stosować, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! jak działa, jak długo stosować, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! opis, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! tańszy zamiennik, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! dawkowanie, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! sposób użycia, FLEXAGEN Kolagen 3D (cena 43,90 )! stosowanie

  MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty

  Pokaż komentarze produktu

  • Stanisław

   W ostatnim czasie coraz więcej słyszy się o ludziach mających problemy ze stawami. Na rynku jest wiele specyfików, które mają za zadanie usprawnić działanie stawów, jednak skąd pewność że to właśnie FLEXAGEN może się tutaj idealnie sprawdzić? Brał już ktoś kto może się wypowiedzieć właśnie na ten temat?

  • Marek

   Mówiąc szczerze jeszcze jakiś czas temu zupełnie nie wierzyłem że istnieje jakiś lek na stawy. Zacząłem chodzić na siłownię i biegać i wiadomo… jak ktoś całe życie siedział za biurkiem i nagle dostarcza organizmowi takich wrażeń to ten się zbuntował. Jak złapał mnie ból tak myślałem że zejdę z tego świata. Żona kupiła FLEXAGEN i muszę przyznać że to naprawdę działa.

  • Ola

   Obecnie jest bardzo wiele specyfików, pomimo tego, że wypróbowałam kilka z nich to jednak żadnego efektu nie zauważyłam. W ostatnim czasie zdecydowałam się właśnie na FLEXAGEN i muszę przyznać że efekt jest. Wiadomo, że to suplement diety, dlatego też zawsze należy troszkę poczekać, jednak nie zmienia to faktu, że każdy może troszkę skorzystać na tym oraz przekonać się że to naprawdę działa.

  • Łukasz

   Wiele osób patrzy na cenę poszczególnych specyfików. Jednak jeśli chodzi własnie o ten suplement diety można śmiało stwierdzić że jest wart ceny. W porównaniu do innych o podobnym działaniu ma większe dawki, co oznacza, że znacznie szybciej działa, dlatego też jestem w stanie polecić to rozwiązanie każdemu, kto znajduje się w trudnej sytuacji.

  • Bartek

   Obecnie coraz większa liczba osób jest nastawiona na wykonywanie przeróżnego rodzaju ćwiczeń. Bardzo często wydają na takie leki setki złotych miesięcznie. Ja też tak robiłem, póki mi znajomy nie polecił FLEXAGEN. Teraz wiem, że za przystępną cenę można będzie skorzystać naprawdę bardzo wiele. Dlatego też jeśli ktoś ma problem ze stawami to może już dziś poważniej się nad tym zastanowić.

  • Piotr

   Tutaj nie ma się co zastanawiać. Jak ktoś planuje rozpocząć aktywność fizyczną to już teraz powinien się to zaopatrzyć. Ja zanim się na coś zdecyduje to na samym początku muszę sprawdzić jakie to ma opinie, i co do FLEXAGEN były naprawdę bardzo dobre. Dlatego tez zakupiłem i efekt jest niesamowicie dobry. Polecam każdemu, a z pewnością Tobie też będzie w stanie pomóc.

  • Irek

   Pomimo tego, że w aptece proponowali mi wiele różnego rodzaju specyfików, to jednak zdecydowałem się na ten i wcale tego nie żałuje. Zauważyłem że ostatnio zaczęła mi go podbierać żona, co oznacza, że jej też musi pomagać. Chodzi z tymi swoimi kijkami dlatego też zaczęła narzekać na stawy. Dobrze że pomoc ma w zasięgu ręki bo inaczej to nie wiem jakby to się skończyło.

  • Patrycja

   Ludzie początkowo czują się zagubieni, ponieważ wraz z biegiem czasu pojawia się coraz więcej specyfików na stawy. Dlatego też nie każdy wie na co właściwie może się zdecydować. Jeśli jednak ktoś jest nastawiony na tani i dobry lek to z całą pewnością cena FLEXAGEN przyjemnie go zaskoczy. W ostatnim czasie coraz większa liczba osób jest nim zachwycona co oznacza, że naprawdę działa.

  • Wanda

   No cóż, obecnie jest wiele leków i to praktycznie na wszystko. Dlatego tez ludzie już sami nie wiedzą komu właściwie mogą ufać. Warto jest więc poczytać opinie o FLEXAGEN a każdy będzie się mógł przekonać że naprawdę jest w stanie pomagać. Przede wszystkim duże znaczenie ma tutaj atrakcyjna cena ponieważ coraz większa liczba osób na to patrzy. Dlatego też koniecznie należy wziąć to pod uwagę, a być może w najbliższym czasie ktoś znowu będzie tego potrzebował.

  • Grzegorz

   Od czasu do czasu mam przejściowe problemy ze stawami. Wiadomo, że nie jest to jakiś tam mocny ból ale jednak jak złapie to trudno jest go nawet rozchodzić. Dlatego też wpadłem na pomysł by poczytać opinie o FLEXAGEN i muszę stwierdzić że zaskoczyły mnie aż do tego stopnia, że zdecydowałem się na zakupienie tego suplementu diety. Obecnie biorę już drugie opakowanie i widzę znaczącą różnice.

  • Sara

   Początkowo stwierdziłam że to kolejny bajer, w stylu suplement diety który działa po iluś tam opakowaniach. No cóż prawda jest taka, że nie działa tak szybko jak antybiotyk, no ale antybiotykiem nie jest. Warto jest zauważyć że już po kilku tygodniach stawy znacznie mniej bolą i można powrócić do normalnej aktywności fizycznej. Bardzo mnie cieszy, że pani w aptece mi to poleciła.

  • Hania

   Uważam, że naprawdę warto jest zakupić FLEXAGEN ponieważ jest w atrakcyjnej cenie, ale można go też spotkać w przeróżnego rodzaju promocjach co oznacza, że będzie jeszcze tańszy. Warto jest więc już dziś poważniej się nad tym zastanowić, a z całą pewnością dla każdego będzie się to mogło okazać strzałem w dziesiątkę. Ludzie od dawna już szukają skutecznego sposobu na ból stawów.

  • Pati

   No własnie sama bardzo długo szukałam i z własnego doświadczenia wiem, że teraz jest leków ciut ciut i troszkę ale coś skutecznego znaleć jest naprawdę bardzo trudno. Oznacza to, że jeśli ktoś naprawdę będzie chciał to może się zdecydowac na zakup FLEXAGEN. Posiada on wiele aktywnych składników które są w stanie poprawić stan naszych stawów, co przecież ma bardzo duże znaczenie dla naszego zdrowia.

  • Paweł

   W ostatnim czasie coraz większa liczba osób szuka czegoś na stawy. Dlatego też z powodzeniem można im podsunąć właśnie to rozwiązanie. Już sam fakt, że cena jest niesamowicie niska oraz łatwo dostępny w praktycznie każdej aptece, co sprawia, że można będzie naprawdę wiele na tym skorzystać. Warto jest więc już dziś zastanowić się nad takim zakupem.

  • Radek

   Do pierwszego zakupu zachęciła mnie cena, natomiast do następnego skuteczność. I Tyle w temacie. Opinie ma bardzo dobre, co oznacza, że naprawdę wiele osób skorzystało i było to dla nich niesamowicie korzystne rozwiązanie. Polecam więc każdemu, kto znajduje się w trudnej sytuacji i doskwiera mu bol


  Musisz być zalogowany, by dodać komentarz.

  MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty
  Omega Cardio + Czosnek 60.0 kaps. 19.90 PLN
  Doppelherz Koenzym Q 10 30.0 kaps. 18.90 PLN
  Calcium C malinowe 16.0 kaps. 2.80 PLN
  Calcium C cytrynowe 16.0 kaps. 2.80 PLN
  Calcium Alergo Plus 16.0 kaps. 3.90 PLN
  Omega 3 500 mg 60.0 kaps. 8.90 PLN
  Olimp Chela-Mag B6 30.0 kaps. 9.80 PLN
  Doppelherz Omega 3 Na Serce 30.0 kaps. 14.80 PLN
  ArthroStop Walmark Classic, 00 tab. (60 + 40 tab. GRATIS) 1.0 zestaw 24.90 PLN
  Erekton SUPER CENA !!! 30.0 kaps. 21.90 PLN
  ArthroStop Walmark Classic, 00 tab. (60 + 40 tab. GRATIS) 1.0 zestaw 24.90 PLN
  Olimp Gold Glucosamine, 60.0 kaps. 21.50 PLN
  Omega Artre 60.0 kaps. 31.90 PLN
  Doppelherz Aktiv Na stawy 30.0 kaps. 17.90 PLN
  Doppelherz Aktiv Mocne kości 60.0 kaps. 14.90 PLN
  Varixinal 60.0 tab. 59.00 PLN
  Collaflex 350 mg , 60.0 kaps. 26.90 PLN
  Olimp Glucosamine plus 120.0 kaps. 42.80 PLN
  Glukozamina 100.0 tab. 25.80 PLN
  Apers REDUKTOR POTU do stóp 100.0 ml 19.90 PLN
  MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty

  MocLeków.pl - tania apteka internetowa, oferujemy suplementy diety, materiały medyczne, tanie leki na każde schorzenie. Porównaj nasze ceny z oferowanymi przez inne Apteki Internetowe.