MocLekow.pl - tania apteka internetowa, oferujemy suplementy diety, materiały medyczne, tanie leki na każde schorzenie. Porównaj nasze ceny z oferowanymi przez inne Apteki Internetowe.

PROLIVER Wątroba 30 tab.

proliver_watroba_30_tab_cena_6_9_zl
cena:6.90 PLN

ilość sztuk
Opis

Proliver Wątroba jest suplementem diety, wspomagającym pracę wątroby i dlatego jest przeznaczona dla osób, które cierpią na jej schorzenia. Preparat jest skuteczny również dla osób, które są narażone na chorobę wątroby, ponieważ ją chroni, a w razie potrzeby regeneruje. Dzięki regularnemu stosowaniu można cieszyć się prawidłowym funkcjonowaniem wątroby. Suplement ten korzystnie wpływa na jelita. Proliver jest dobry w przypadku problemów z trawieniem. Stymuluje wydzielanie soków trawiennych. Wspomaga detoksykacje. To wszystko dzięki temu, że produkt dostarcza organizmowi choliny, wyciągu z cykorii oraz wyciągu z liści karczocha. Tabletki należy następująco dawkować: 2 tabletki trzy razy dziennie. Każdorazowo trzeba popić. Najlepiej spożywać po posiłku. Dawka preparatu nie może zostać przekroczona, bo może doprowadzić to do nieprzyjemnych skutków. Suplementu diety nie wolno traktować jako zamiennika diety. Prowadzenie stylu życia powinno nadal przebiegać w sposób prawidłowy. Bez tego nie będzie odpowiednich rezultatów.

MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty

Skład:

 • L-asparginian l-ornityny
 • cholina
 • wyciąg z liści karczocha
 • wyciąg z korzenia cykorii
 • L-asparginian l-ornityny:

 • wspomaga pracę wątroby
 • przyśpiesza proces usuwania toksyn
 • wpływa na przemianę cukrów, tłuszczów i białek.
 • Cholina:

 • ułatwia transport tłuszczu i cholesterolu w organizmie
 • korzystnie wpływa na naturalną regenerację wątroby
 • Wyciąg z liści karczocha:

  wpływa na prawidłowe trawienie oraz przyswajanie pokarmów, w szczególności tłustych i ciężkostrawnych działa ochronnie na komórki wątroby

  Wyciąg z korzenia cykorii:

 • stymuluję produkcję soków trawiennych
 • pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby
 • Wskazania:

  Wspomaganie, regeneracja, ochrona, usuwanie toksyn

  Stosowanie:

  1-2 tabletki 3 razy dziennie, popijając wodą. Przyjmować po posiłku.

  Przeciwwskazania:

  Uczulenie na którykolwiek ze składników.  Powiązane artykuły:

  O pewne kwestie należy dbać szczególnie

  W zasadzie to trzeba powiedzieć, że o zdrowie należy dbać pod każdym względem na tyle, na ile jesteśmy w stanie to zrobić. Trudno, bowiem wskazać narząd czy też funkcję organizmu, która mogłaby być mniej ważna od innej. Jednakże z drugiej strony można również wskazać pewne elementy, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Takie aspekty jak dbałość o zęby, o wątrobę, o zdrowe serce są bardziej newralgiczne dla naszego zdrowia. Współcześnie na rynku mamy do czynienia z bardzo dużą ilością różnych suplementów diety, dzięki którym dbałość o poszczególne narządy wewnętrzne jest znacznie łatwiejsza. Oczywiście nie każdy z suplementów diety jest na tyle dobry i skuteczny, abyśmy mogli go z ręką na sercu polecić, ale większość z pewnością tak. Jednym z takich organów, które wymagają szczególnej troski jest nasza wątroba. U jednych ludzi bardziej, a u innych mniej, ale zawsze jest ona narażona na różne negatywne czynniki. Przyjmowane leki, alkohol, tłuste jedzenie. Z tymi czynnikami styka się każdy z nas, a naszą wątrobę zmuszamy w ten sposób do zwiększonego wysiłku. Mając dostępne na rynku różne suplementy diety, jak najbardziej warto jest wspomóc jej regenerację. Między innymi pośród różnych produktów, możemy natrafić na Proliver Wątroba. Jest to preparat, który większość z nas zna z telewizyjnych reklam.

  Potwierdzona skuteczność

  Oczywiście nie działa on jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale jego skuteczność uzależniona jest w dużej mierze od tego, jaki tryb życia będziemy prowadzili i jak będzie wyglądała nasza dieta. Ten suplement diety, jak i wszelkie inne są na tyle skuteczne, na ile są one wspierane przez właściwą dietę oraz tryb życia. Proliver Wątroba jest preparatem, którego podstawowym zadaniem jest pomoc w prawidłowym funkcjonowaniu naszej wątroby. Poza tym również pomaga on w utrzymaniu prawidłowego poziomu procesów trawienia oraz pomaga w utrzymaniu ogólnego dobrego stanu zdrowia wątroby. Skład preparatu nie jest może zbyt bogaty, ale nie o to tutaj chodzi, lecz raczej o skuteczność. Co do tego elementu, na pewno nie mamy żadnej wątpliwości, co potwierdzić mogą z pewnością osoby, które miały okazję wypróbować Proliver Wątroba. W składzie preparatu mamy zasadniczo cztery elementy. Są to: winian choliny, wyciąg z korzenia cykorii, wyciąg z ziela karczocha oraz L-asparginian l-ornityny. Warto pochylić się nieco dłużej nad trzema z tych czterech składników. Jeśli chodzi o cholinę, to należy zauważyć, że znajduje się ona w każdej żywej komórce organizmu i zdecydowanie pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji wątroby. Dostarczenie dodatkowej ich ilości zwiększa efektywność działania tego organu. Jeśli chodzi o liście karczocha i wyciąg z tychże liści to znacząco wspierają one usuwanie toksyn z organizmu i wspomagają ogólne dobre działanie przewodu pokarmowego jak również powodują lepsze działanie wątroby. Trzeba jeszcze w tym miejscu wspomnieć o wyciągu z korzenia cykorii, który także działa pozytywnie zarówno na funkcje wątroby jak i na cały przewód pokarmowy. Proliver Wątroba jest produktem, który zasadniczo jest zalecany dla osób dorosłych, a więc nie jest on przeznaczony do przyjmowania przez dzieci.

  Jak przyjmować?

  Bardzo ważnym aspektem jest jego przyjmowanie. Ma on postać małych tabletek, które należy przyjmować trzy razy w ciągu dnia. Właściwa dawka to dwie tabletki po spożyciu posiłku. Oczywiście nie należy ich przegryzać ani też ssać, ale wystarczy połknąć. Nie należy ponadto przekraczać zalecanej dawki, gdyż wówczas możemy zetknąć się z pewnymi niepożądanymi skutkami. Przed przystąpieniem do przyjmowania suplementu diety Proliver Wątroba trzeba bezwzględnie zapoznać się z tym, co mamy zawarte na ulotce dołączonej do opakowania. Oczywiście nie tylko zapoznać się, ale także stosować się do tego, co tam jest napisane. Reklama telewizyjna produktu Proliver Wątroba wskazuje na cztery aspekty działania tego produktu i to niewątpliwie jest duża jego zaleta. Proliver Wątroba działa, bowiem czterokierunkowo chroniąc naszą wątrobę, przyspieszając jej regenerację, wspomagając jej działanie oraz działając detoksykacyjnie. Można w tym miejscu także zapytać o to, ile kosztuje tenże preparat, gdyż niewątpliwie jest to bardzo ważny aspekt dla każdego z nas. Jeśli spojrzymy na ceny w aptece internetowej, to z pewnością stwierdzimy, że nie jest to wielki wydatek, gdyż za opakowanie zawierające 30 tabletek zapłacimy zaledwie niecałe dziesięć złotych. W aptekach stacjonarnych również cena tego suplementu diety nie powinna być zbyt wysoka, a więc zasadniczo odpowiadająca zasobności portfela znaczącej większości obywateli naszego kraju. Wątrobę mamy jedną na całe życie, chociaż oczywiście ktoś mógłby w tym miejscu wskazać na możliwości przeszczepu. Ktoś inny może wskazać na to, że wątroba potrafi się regenerować i zdecydowanie jest to racja. Jednakże, jeśli zbyt mocno obciążymy naszą wątrobę, to niestety, ale zacznie ona niedomagać, co też z pewnością będzie dla nas odczuwalne. Otaczająca rzeczywistość i tempo życia z pewnością nie wpływają pozytywnie na kwestie dbałości o naszą wątrobę i dlatego warto wspomóc jej działanie poprzez zastosowanie różnego rodzaju suplementów diety.

  Powiązane słowa kluczowe:

  producent, PROLIVER Wątroba najtaniej, PROLIVER Wątroba apteka internetowa, gdzie kupić, tani PROLIVER Wątroba, PROLIVER Wątroba działanie, tanio, najtańszy, PROLIVER Wątroba sklep internetowy, sklep online, PROLIVER Wątroba apteka, PROLIVER Wątroba sklad, przeciwwskazania, PROLIVER Wątroba skutki uboczne, efekty uboczne, PROLIVER Wątroba cena, PROLIVER Wątroba skład, PROLIVER Wątroba sklep, forum opinie, ile kosztuje, jak stosować, PROLIVER Wątroba jak działa, jak długo stosować, PROLIVER Wątroba opis, PROLIVER Wątroba tańszy zamiennik, PROLIVER Wątroba dawkowanie, PROLIVER Wątroba sposób użycia, PROLIVER Wątroba stosowanie

  MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty

  Pokaż komentarze produktu

  • Łukasz

   Dbanie o wątrobę mam wpojone przez dziadka, bo wiadomo, że jest to przydatny narząd i należy o niego prawidłowo zadbać. Ponieważ słyszałem to już wiele razy to zupełnie nie zwróciłem uwagi że ten mój magiczny narząd zaczyna szwankować. Dobrze że kolega polecił mi PROLIVER WĄTROBA, ponieważ to własnie dzięki temu udało mi się z tego wyjść. Miało to więc dla mnie duże znaczenie.

  • Roman

   Wiadomo, że ludzie mają bardzo zróżnicowane organizmy jednak nie zmienia to faktu, że jeśli ktoś naprawdę potrzebuje suplementu diety to może z powodzeniem nastawić się właśnie na PROLIVER WĄTROBA, dzięki któremu można będzie w niesamowicie krótkim czasie poczuć się naprawdę o wiele lepiej. Warto jest więc poważniej do tej kwestii podejść już dziś.

  • Iza

   Na samym początku nie chciało mi się wierzyć że istnieje coś takiego, co sprawi, że poczuje się o wiele lepiej w optymalnym czasie. Jednak teraz wiem, że pomimo wszystko można będzie naprawdę wiele zdziałać jeśli oczywiście zdecydujemy się na zakupienie PROLIVER WĄTROBA. Dlatego tez w mojej apteczce on zawsze jest obecny bez względu na wszystko.

  • Paweł

   Sam bardzo długo zastanawiałem się nad tym co właściwie pomoże mi na wątrobę, jednak z chwila gdy żona przyniosła do domu PROLIVER WĄTROBA stwierdziłem że spróbuje, no bo co mi właściwie szkodzi. Jak dla mnie to było niesamowicie korzystne rozwiązanie, ponieważ w niesamowicie krótkim czasie poczułem się o niebo lepiej. Dlatego też polecam naprawdę każdemu.

  • Olgierd

   Również jestem w stanie polecić każdemu, ponieważ w niesamowicie krótkim czasie PROLIVER WĄTROBA wyleczył mnie z problemu. Na samym początku czytałem opinie na ten temat, jednak w późniejszym czasie stwierdziłem, żę skoro innym pomogło to mnie także może. Zdecydowałem się i naprawdę nie żałuję ponieważ obecnie czuje się o wiele lepiej a przede wszystkim zdrowiej.

  • Łukasz

   Cóż minęły czas gdy można było pić do woli i niestety organizm się odzwyczaił. Dlatego też warto jest wiedzieć, że w razie gdy naprawdę przesadzimy z naoliwianiem naszego organizmu to niesamowicie pomocnym rozwiązaniem wydaje się tutaj PROLIVER WĄTROBA który bardzo często można spotkać w wielu promocjach.

  • Ula

   Jak dla mnie PROLIVER WĄTROBA okazał się prawdziwym wybawieniem, dlatego też z przyjemnością jestem w stanie każdemu to rozwiązanie polecić. Wiadomo, że różne są stopnie zaawansowania, ale jednak najważniejsza jest jego skuteczność. Dlatego też z powodzeniem można stwierdzić że za tą cenę jest to prawdziwy cud medycyny i naprawdę dla każdego jest w pełni odpowiedni.

  • Adam

   Od pewnego czasu miałem z tym problem, jednak córka zdecydowała że zakupi PROLIVER WĄTROBA i sprawdzimy co to właściwie jest warte. Od tamtej pory zawsze jedno opakowanie mamy awaryjnie w apteczce by zapobiegać. No muszę przyznać że efekt jest naprawdę bardzo duży i naprawdę można będzie niesamowicie wiele na tym skorzystać. Warto jest więc zwrócić na to swoją uwagę.

  • Daria

   W ostatnim czasie coraz więcej słyszy się właśnie o problemach z wątrobą, dlatego też ja poczytałam troszkę opinii o PROLIVER WĄTROBA i muszę stwierdzić że może to mieć niesamowicie duże znaczenie dla każdego. Przede wszystkim dlatego że cena jest naprawdę bardzo atrakcyjna jak na tak skuteczny lek. Jak dla mnie jest to idealne rozwiązanie dla każdego, tak więc warto jest zwrócić na to swoją uwagę.

  • Teresa

   Sama ostatnio dość dużo czytałam na tematy związane właśnie z wątrobą. Oznacza to, że naprawde wiele można będzie zdziałać jeśli oczywiście będziemy mieli odpowiednie podejście. Dlatego też wartto jest zastosować PROLIVER WĄTROBA ponieważ w każdym stadium potrafi się okazać naprawdę bardzo pomocna. Z całą pewnością dla każdego będzie to mogło mieć niesamowicie duże znaczenie.

  • Patrycja

   Jak dla mnie po pierwsze ważna była skuteczność, a po drugie oczywiście cena. Bardzo się ucieszyłam z chwila gdy dowiedziałam się że PROLIVER WĄTROBA jest tak tanim rozwiązaniem. Miało to dla mnie niesamowicie duże znaczenie jak i również sprawiło, że zupełnie inaczej patrzyłam na pewne sprawy. Dlatego też jestem w stanie polecić to rozwiązanie naprawdę każdemu.

  • Karol

   Jak dla mnie problemy z wątrobą mogą być też na tle nerwowym stąd też widzę po sobie jak często muszę się męczyć. Odkąd mam PROLIVER WĄTROBA muszę przyznać że czuję się o wiele lepiej. Dlatego jestem w stanie normalnie funkcjonować. Jest to więc dowód na to, że dla każdego może to mieć niesamowicie duże znaczenie. Warto jest więc już dziś poważniej do tej kwestii podejść.


  Musisz być zalogowany, by dodać komentarz.

  MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty
  Omega Cardio + Czosnek 60.0 kaps. 19.90 PLN
  Doppelherz Koenzym Q 10 30.0 kaps. 18.90 PLN
  Calcium C malinowe 16.0 kaps. 2.80 PLN
  Calcium C cytrynowe 16.0 kaps. 2.80 PLN
  Calcium Alergo Plus 16.0 kaps. 3.90 PLN
  Omega 3 500 mg 60.0 kaps. 8.90 PLN
  Olimp Chela-Mag B6 30.0 kaps. 9.80 PLN
  Doppelherz Omega 3 Na Serce 30.0 kaps. 14.80 PLN
  ArthroStop Walmark Classic, 00 tab. (60 + 40 tab. GRATIS) 1.0 zestaw 24.90 PLN
  Erekton SUPER CENA !!! 30.0 kaps. 21.90 PLN
  Essetreen Complex 540 mg SUPER CENA!!! 30.0 kaps. 7.90 PLN
  Hepatil, tabl. 40.0 kaps. 7.90 PLN
  Doppelherz Aktiv Na wątrobę, wyciąg z karczocha 30.0 kaps. 9.90 PLN
  Simetigast Forte 20.0 kaps. 10.90 PLN
  Hepatil Complex 50.0 kaps. 16.99 PLN
  ULGIX Trawienie 20.0 tab. 7.99 PLN
  ULGIX Ochrona wątroby 30.0 tab. 10.80 PLN
  LAXINAT do ssania 60.0 tab. 11.90 PLN
  ColosanEx 240.0 g. 14.80 PLN
  Doppelherz Essentiavit Forte na wątrobę 50.0 kaps. 15.80 PLN
  MocLekow.pl_Promocje_i_Rabaty

  MocLeków.pl - tania apteka internetowa, oferujemy suplementy diety, materiały medyczne, tanie leki na każde schorzenie. Porównaj nasze ceny z oferowanymi przez inne Apteki Internetowe.